Informace výboru
Regionálního klubu VKM
Praha

Vážení přátelé myslivosti,

rád bych Vám připomenul, že 7. března od 17:00 hodin se koná první řádná členská schůze našeho regionálního Vojenského klubu myslivosti Praha. Jednání bude na obvyklém místě tedy v salonku na hlavním sále objektu ministerstva obrany v ulici Na valech. Otevřeno bude chvíli před 17. hodinou. Později přicházející prosím volejte moji maličkost
602 695 139, zajistím otevření vstupu z ulice Na Valech.
Z programu bych chtěl upozornit na tyto body:
4. Informace o společném honu na drobnou
5. Informace finančního hospodáře a vyhodnocení "Poslední leče rVKM
6. Projednání záměru přidělení "Pověření k lovu"

Rád Vás všechny uvidím, nicméně život není jen o schůzi rVKM Praha, omluvy ze závažných důvodů pošlete na můj email nebo mobil, nebo je alespoň vzkažte po někom z našich členů.

Pro potřeby jednání s ministerstvem obrany ve věci pronájmu prostor pro schůzi a konání Poslední leče v roce 2020 potřebuji vědět kdo z Vás našich členů je evidován jako novodobý válečný veterán. Budu potřebovat číslo Vašho certifikátu nebo průkazu válečného veterána. Buďte tak laskaví a pomožte mi v tom, jde o prostředky, které musíme dosud platit za energie spotřebované v prostorech, které nám poskytne ministerstvo obrany.

A ještě vtip pro tento den:
Jde pan Kohn v Brně po ulici a najednou potká Roubíčka jak spěchá k nádraží a táhne dva těžké kufry. Kouká na něj a povídá""Poslechnou Roubíček kam se ženou s těm loďákama?". No a Robíček mu povídá:"Poslachnou Kohn, voni mi to neuvěřej, ale já jsem ráno potkal před mým barákem Smrtku a ona na mě dělala Tsss, Tsss, Tsss, tak jsem si radši sbalil kufry a jedu do Krakowa aby mě jen tak nenašla!"
Kohn pokejve hlavou, popřeje mu šťastnou cestu a jde dál, najednou kouká a proti němu jde Smrtka. Uctivě ji pozdraví a povídá: "Poslechnou oni jsou Smrtka, že?" Smrtka přisvědčí a Kohn se jí ptá?: "Že vy jste potkala ráno Roubíčka to vím, ale proč jste na něj dělala to Tsss, Tsss, Tsss to mi teda není jasný." Smrtka se uchechtne a říká mu:"Kouknou Kohn, já si ho mám vyzvednout zejtra ráno v Krakowě a tak jsem se jen divila, jak je možný, že ho dneska ráno vidím ještě tady v Brně před jeho barákem."

Luboš Bahník
Jednatel                   tel. do práce +420 973215819,   mobil             +420 602695139

Poslední leč sezóny 2019/2020 je
plánována na
24. ledna 2020. 

Upozornění :
Od uzavření smlouvy s AČR tj. od 16.4.2014 se členské klubové schůze konají opět od 17:00 v salonku MO, Na Valech, Praha 6

Za Regionální Vojenský klub myslivosti

VKM Praha
,             předseda  Ing. Jan Šebek,
                                   jednatel    Ing. Luboš Bahník

Vojenský klub myslivosti České republiky, z.s.
Dolany č. 246, 278 01 Kralupy nad Vltavou

Kontakt:

Ing. Jan Šebek, tel: +420 605 206 891, e-mail: sebek1951@seznam.cz
©  Josef.Kuchar@seznam.cz  ©  2009-2019